8 powodów dla których warto z nami trenować

Na bazie doświadczenia zdobywanego dzięki prowadzeniu naszych klubowiczów od 2014 roku stworzyliśmy unikalne zajęcia, na których naprawdę warto trenować! Dlaczego?

1. Realizujesz swoje cele

Dzięki indywidualnej opiece dla każdego klubowicza oraz pełnej gamie zajęć uzupełniających, z nami naprawdę jesteś w stanie osiągnąć swój cel. Nie ma znaczenia, czy to zrzucenie wagi, zbudowanie masy mięśniowej czy zaliczenie pierwszego podciągnięcia.

2. Masz przewodnika

Zajęcia odbywają się w limitowanych grupach, a każdy Twój ruch obserwuje trener, który na bieżąco Cię koryguje i udziela wskazówek. Niejednokrotnie opieka trenerska podczas tych zajęć nie odbiega od treningu personalnego, a płacisz jedynie ułamek tej kwoty!

3. Twój poziom nie ma znaczenia

Każdy trening jest skalowalny. Oznacza to, że trener dobierze wersję workoutu skrojoną dla Ciebie na miarę – idealnie dostosowaną do Twoich możliwości i aspiracji. Nie musisz nic umieć – wszystkiego nauczysz się na miejscu!

4. Oszczędzasz czas

Masz zobowiązania, dzieci, czasochłonną pracę, a jednocześnie chcesz zrobić coś dla siebie? Trening w Dopaminie to bez wątpienia idealna opcja dla zabieganych, ponieważ trwa tylko jedną godzinę. Zawsze zawiera w sobie rozgrzewkę, naukę techniki, zadanie dnia do wykonania i cooldown po treningu.

5. Nigdy się nie nudzisz

Treningi proponowane przez naszego Head Coacha są niezwykle różnorodne. Dzięki temu nie tylko ze zniecierpliwieniem będziesz wyczekiwał kolejnego workoutu i ze względu na to w końcu wytrwasz w postanowieniach. Będziesz także rozwijał się w sposób kompletny, dzięki budowaniu w takim samym stopniu siły, jak i kondycji oraz wytrzymałości.

6. Poznajesz nowych przyjaciół

Trening w grupie wiąże się ze wspólnymi emocjami i nawiązywaniem nowych relacji z kolegami nastawionymi tak jak i Ty na realizację swoich celów. Dobra ekipa to bezsprzecznie dodatkowa motywacja, która pomoże Ci wytrwać w chwilach słabości.

7. Odstresowujesz się

Specyfika tego treningu sprawia, że podczas ćwiczeń zapominasz o codziennych zmartwieniach i odreagowujesz stres. Regularnie podawany zastrzyk endorfin nastraja Cię pozytywnie do życia!

8. Nieustannie się rozwijasz

Na zajęciach pod okiem trenera nieustannie uczysz się nowych rzeczy i wciąż podnosisz swoje umiejętności. Trenujesz – a nie tylko ćwiczysz! To z kolei powoduje wzrost pewności siebie w każdej dziedzinie życia.