Team

Team

Kto jest kim w Dopaminie?
Przedstawiamy nasz zespół!

Paweł Piotrowski

Ojciec założyciel, współwłaściciel i head coach. Z jego inicjatywy powstała Dopamina. Odpowiada za kierunek rozwoju klubu oraz jest twórcą wszystkich idei, które nam przyświecają. Poza tym jako główny trener odpowiada za Was pod kątem sportowym. Paweł w latach dziecięcych i nastoletnich miał styczność z niemal każdą dyscypliną sportu. Zanim zainteresował się treningiem funkcjonalnym, najdłużej zajmował się sportami walki i kulturystyką. Ma na koncie dziesiątki ukończonych szkoleń w zawodzie trenera i blisko dwadzieścia tysięcy przeprowadzonych godzin zajęć grupowych oraz personalnych. Jest doświadczonym zawodnikiem, należąc do grona najsprawniejszych mężczyzn w Polsce.

Magdalena Piotrowska

Współzałożycielka, prawa ręka Pawła, trenerka. W najmłodszych latach trenowała i startowała w zawodach niemal wszystkich dyscyplin Szkolnych Klubów Sportowych. Pierwszy raz na poważnie zajęła się sportem gdy poznała wspinaczkę, którą porzuciła na rzecz szeroko rozumianego treningu funkcjonalnego w 2013 roku. Na koncie ma tysiące godzin przeprowadzonych zajęć grupowych. Jej misją w pracy jest rozbudzanie w podopiecznych szacunku do ruchu oraz chęci dążenia do perfekcji w kontroli nad własnym ciałem. Jest utytułowaną zawodniczką. W 2016 roku ustanowiła Rekord Świata na dystansie maratonu na ergometrze wioślarskim w swojej kategorii.

Ivan Kabishev

Trener. Wania jest urodzonym sportowcem. Od dziecka angażował się w różne dyscypliny, od zapasów i street workout po sztuki walki. Specjalizuje się w treningach z odważnikami kettlebell, czego dowodem są sukcesy na zawodach rangi mistrzostw polski. Jako trener pracuje prawie 7 lat, a jego kompetencje poparte są nie tylko doświadczeniem, ale i kursami specjalistycznymi, między innymi z zakresu treningu Kettlebell jak i podnoszenia ciężarów. Przykłada bardzo dużą wagę do techniki wykonywanych elementów - tak w treningu własnym, który praktykuje już od 14 lat - jak i rzecz jasna u swoich podopiecznych.

Bartek Smoczyński

Trener. Bartek (większość osób mówi na niego Smoku) jest trenerem CrossFit Level 2 z ukończonymi licznymi kursami kierunkowymi oraz licencjatem AWF Warszawa. Jego sportem bazowym jest karate, w którym osiągał bardzo dobre wyniki na arenie międzynarodowej (tytuł mistrza świata w kategorii do 81 kg). Mimo tego trening funkcjonalny towarzyszył mu od zawsze, a wszelkie przygotowania pod kątem motoryki bazowały właśnie na tym treningu. W fachu trenerskim jest od 19 roku życia. Jego priorytetem w prowadzeniu podopiecznych jest jakość ruchu i dostarczanie umiejętności w jak najbardziej przystępnej formie.

Karolina Karnikowska

Trenerka. Karolina jest amatorką różnych dyscyplin sportu już od dzieciństwa. We wczesnej dorosłości pasjonowała się głównie kulturystyką, ale prawdziwą miłość do ruchu rozbudził w niej trening funkcjonalny. Jest trenerką Crossfit Level 1 oraz sędzią tej dyscypliny. Ponadto ukończyła kurs instruktora Olimpic Weightlifting oraz kurs dotyczący kobiecej strony dźwigania w trójboju siłowym. Zafascynowana tym, jak działa ludzkie ciało wie, jak ogromny wpływ na jakość życia ma jego świadomość. Dlatego właśnie na to zwraca szczególną uwagę w pracy z podopiecznymi. Na zajęciach stara się być wsparciem i motywacją nie tylko w procesie budowania sprawności fizycznej ale i pewności siebie.

Mateusz Munio

Trener. W pracy szczególnie ważne jest dla niego budowanie relacji opartej na zaufaniu, komforcie i pełnym zrozumieniu indywidualnych potrzeb jego podopiecznych. Na zajęciach u Mateusza panuje doskonała atmosfera na pełnym luzie. Nie oznacza to jednak braku dyscypliny, co stanowi perfekcyjne połączenie efektywności treningów i dobrej zabawy. Jego przygoda ze sportem rozpoczęła się 7 lat temu. Jest trenerem CrossFit Level 1 a także zawodnikiem tej dyscypliny.

Michał Trzciński

Trener i instruktor dwuboju olimpijskiego. Ma za sobą kursy u takich zawodników jak Marcin Dołęga czy Bronisław Olenkowicz. Trenując podopiecznych skupia się przede wszystkim na indywidualnie dobranych pozycjach w zależności od proporcji i budowy ciała. Zasady ruchu są uniwersalne ale ich wykonanie może wyglądać różnie w zależności od zawodnika. W nauczaniu dwuboju trzyma się tego, że praktyka jest ważniejsza od teorii. Największą satysfakcję w pracy daje mu zarażanie podopiecznych prawdziwą pasją do dźwigania. Prywatnie ciężary podnosi na poważnie od kilku lat, od niedawna także zawodniczo.

Asia Litwin

Trenerka. Utytułowana była zawodniczka kitesurfing’u freestyle - skoki/akrobacje. 10 lat kariery sportowej i startów międzynarowych umożliwiło jej poznanie mnóstwa ludzi związanych ze sportem, zebranie doświadczenia w przygotowaniach fizycznych pod rozmaite wyzwania, poznanie wielu różnych metod treningowych oraz zwiedzenie świata. Ma zajawkę praktycznie na wszystkie sporty, od skoków spadochronowych po tenis ziemny i chodzenie po górach. Absolwentka wielu kursów takich, jak CrossFit Level 1, CrossFit Gymnastics, szkolenia z zakresu dwuboju oraz treningu personalnego. Jej dewiza w życiu i w treningu brzmi: jakość zawsze się obroni i przełoży na efekty. I przede wszystkim - na zdrowie. Prywatnie szczęśliwa mama pieska znajdy Pikusia.

Agata Szkudlarek

Trenerka i fizjoterapeutka. W swojej pracy stawia głównie na zdrowy ruch oraz naukę podstawowych wzorców ruchowych. Bez tego ani rusz - szczególnie w treningu siłowym. Posiada 6-letnie doświadczenie w pracy z ludźmi, co przekłada się na bardzo efektywną pracę z podopiecznymi. Prywatnie jest triathlonistką oraz biegaczką długodystansową, a także pierwszą zawodniczką w historii kraju, która uczestniczyła na Mistrzostwach Świata na dystansie Ironman na Hawajach. Jest także fanką wycieczek górskich. Prowadzi warsztaty biegowe, obozy dla biegaczy oraz własną grupę triathlonową.

Zapisz się i odbierz pierwszy darmowy trening!

Zapisz się