TRENER PERSONALNY

Trener personalny – wiedza i motywacja w drodze do celu

Redukcja wagi, chęć wzmocnienia swojego ciała, próba skorygowania wad postawy czy rozbudowa mięśni – każda osoba odwiedzająca Dopamine Training ma inny cel. Osiągnięcie go bez profesjonalnego wsparcia często jest niemożliwe. Aby wydobyć ze swojego ciała maksimum możliwości i dobrze wykorzystać czas spędzony na sali treningowej, warto skorzystać z pomocy doświadczonego specjalisty. Trener personalny z naszego teamu sprawi, że rozpoczniesz fascynującą, a jednocześnie efektywną przygodę ze sportem.

trener personalny białołęka

Dlaczego warto ćwiczyć z trenerem personalnym?

W Dopamine Training dbamy przede wszystkim o komfort, zdrowie i bezpieczeństwo klubowiczów. Trener personalny przeprowadzi Cię przez cały proces rzeźbienia sylwetki, tworząc efektywny plan treningowy skrojony na miarę Twoich potrzeb. Rodzaj, intensywność i częstotliwość treningów będą dopasowane do wyznaczonego przez Ciebie celu, Twojego wieku, możliwości, ewentualnych schorzeń czy innych ograniczeń. Aktywność fizyczna to Twój ulubiony sposób spędzania wolnego czasu? A może do tej pory bardziej interesował Cię bierny odpoczynek na kanapie? Nasza oferta jest skierowana do wszystkich osób – niezależnie od poziomu zaawansowania, wieku czy umiejętności. Trener personalny rozbudzi w Tobie miłość do sportu!

Planując treningi, czerpiemy z różnych dyscyplin sportu, aby uatrakcyjnić ćwiczenia i zwiększyć ich wszechstronność. Zajęcia odbywają się na przestronnej sali wyposażonej w nowoczesny sprzęt. Troszczymy się nie tylko o efekty treningu, ale także o Twój komfort. Priorytetem jest dla nas zapewnienie bezpiecznych warunków do ćwiczeń, kontrolowanie techniki i respektowanie Twoich barier. Co ważne, trener personalny jest również wsparciem psychicznym. W chwilach zwątpienia możesz liczyć na dawkę motywacji pozwalającej przełamać każdy kryzys.

Treningi odbywające się pod czujnym okiem trenera personalnego będą skuteczne, a jednocześnie atrakcyjne. W naszym grafiku znajdziesz ogrom ciekawych zajęć fakultatywnych, podczas których możesz spróbować swoich sił w różnych, często nieoczywistych dyscyplinach. Efekty regularnych treningów szybko poczujesz i zauważysz gołym okiem. Utrata zbędnych kilogramów, ujędrnienie skóry, zarysowanie i wzmocnienie mięśni, poprawa wydolności, zwiększenie elastyczności, ustąpienie niektórych dolegliwości bólowych, wzrost sił witalnych i napływ energii to tylko część korzyści, jakie niosą za sobą sesje z trenerem personalnym w Dopamine Training.

trener personalny targówek

Targówek, Zacisze, Ząbki, Marki, Białołęka i Warszawa – siłownia blisko Twojego domu

Siłownia Dopamine Training znajduje się w dogodnej lokalizacji. Targówek, Zacisze, Ząbki, Marki, Białołęka – mieszkańców stolicy oraz pobliskich miejscowości zapraszamy na bezpłatny trening! Podczas próbnej sesji można dobrze poznać nasz team i sprawdzić, czy proponowana forma ćwiczeń jest dogodna. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i opracujemy plan treningowy, dzięki któremu szybko osiągniesz swój cel. Wymarzona sylwetka jest na wyciągnięcie ręki – musisz tylko zrobić pierwszy krok!

0

Pierwsze wejście

55

Pojedyncze wejście

119

Członkostwo Tygodniowe

319

 • 2 wejścia w tygodniu
 • opłata co 4 tygodnie
 • umowa na czas nieokreślony
 • okres wypowiedzenia 4 tygodnie

369

 • nielimitowane wejścia
 • opłata co 4 tygodnie
 • umowa na czas nieokreślony
 • okres wypowiedzenia 4 tygodnie

449

 • 10 wejść do klubu
 • opłata jednorazowa
 • karnet ważny 90 dni
 • obejmuje wszystkie zajęcia

Zrealizuj z nami
swoje treningowe cele

1978

Change the color to match your brand or vision, add your logo, choose the perfect layout and more.

50K

Change the color to match your brand or vision, add your logo, choose the perfect layout and more.


DOŚWIADCZENI TRENERZY

Rozwijaj się pod okiem pasjonatów

TRENINGI OD PODSTAW

Nie musisz nic umieć - wszystkiego nauczymy Cię na miejscu

INDYWIDUALNA OPIEKA

Nasze zajęcia nazywamy "grupowym treningiem personalnym"

SZANUJEMY TWÓJ CZAS

Pełnowartościowy trening zamknięty w 1 godzinę

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście. Niezależnie od tego, w jakiej jesteś formie, nasi trenerzy specjalnie dla Ciebie dostosują trening w taki sposób, abyś dał radę. Nie musisz nic umieć – wszystkiego nauczymy Cię na miejscu!

Możesz przyjść dowolnego dnia, o dowolnej godzinie. Nasza doświadczona kadra zaopiekuje się Tobą, dokładnie wytłumaczy wszystkie ćwiczenia i dopasuje trening do Twoich aktualnych umiejętności.

Szanujemy Twój czas! Trening trwa dokładnie 60 minut i jest zaprogramowany w taki sposób, aby zawsze zawierał w sobie rozgrzewkę, mobilizacje i aktywacje, naukę techniki, zadanie dnia do wykonania oraz cooldown.

Wygodny strój sportowy i buty na zmianę. Wodę i napoje izotoniczne kupisz na miejscu.

Oferujemy Ci niezwykle wszechstronny i przekrojowy trening. Dodatkowo w weekendy cyklicznie prowadzimy rozmaite zajęcia fakultatywne, jak olimpijskie podnoszenie ciężarów lub gimnastyka. Nasza oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego Klubowicza pozwala z całą pewnością odpowiedzieć – tak! Najlepiej przekonaj się o tym na własnej skórze podczas pierwszych zajęć w naszym klubie i porozmawiaj z trenerem o swoich celach.

Nie musisz mieć żadnej bazy czy też sportowego backgroundu. Wszystkiego nauczymy Cię od postaw na miejscu!

Nie współpracujemy z żadnym systemem kart. Najważniejsze dla nas jest nastawienie na cele naszych Klubowiczów i indywidualne podejście oraz jakość prowadzonych zajęć. Ponadto do treningu podchodzimy długofalowo, a takie podejście nie może współistnieć z filozofią Multisport. Oczywiście zachęcamy gorąco do skorzystania z oferty pierwszego darmowego treningu i przekonania się na własnej skórze, że nasza usługa warta jest znacznie więcej, niż karta sportowa.

Pierwsze zajęcia są darmowe.

W Dopaminie od lat nie oferujemy żadnych zniżek. Zaangażowanie i serce wkładane w pracę z podopiecznymi nie podlega przecenom. Zapraszamy serdecznie na pierwszy, bezpłatny trening, aby przekonać się, że nasza usługa warta jest swojej ceny.

Zostając członkiem naszego klubu płacisz nie tylko za wejście na siłownię, ale przede wszystkim za kompleksową usługę trenerską. Nasze zajęcia nazywamy grupowym treningiem personalnym. Dzięki takiej formule łączymy wszystkie profity drogich zajęć personalnych (indywidualna opieka i podejście do każdego klubowicza) ze społecznym aspektem treningu grupowego (wzajemna motywacja, przyjacielska atmosfera). Przekonaj się o tym korzystając z naszej oferty pierwszych darmowych zajęć. Do zobaczenia!

Zapisz się i odbierz pierwszy darmowy trening!

Zapisz się